Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Nakonfigurujte si svou kotelnu!

V naší nabídce hotových hydraulických sestav o jmenovité světlosti DN 20 naleznete sestavy pro 2 nebo 3 okruhy. Každá sestava obsahuje termohydraulický rozdělovač (anuloid) a 2 nebo 3 čerpadlové skupiny, které mohou být přímé, nebo vybavené termostatickými ventily či směšovacími ventily s pohony.

Hydraulická sada DEFRO DCM 20 pro 2 okruhy

Jmenovitá světlost: DN 20
Přípojky: vnější závit 1 ’’ na straně kotle, vnitřní závit ¾ ’’ na straně instalace
Použité materiály: EPDM, ocel S235, mosaz
Materiál skříňky: ocel
Dostupné modely čerpadel: Ecoflow Energy Plus (4-6 m, 130 mm), Wilo Para 15 (130/SC)
Více zde

Hydraulické sestavy DEFRO DCM 20

Nejnovější hotové hydraulické sestavy o jmenovité světlosti DN 20 v nabídce DEFRO - DCM 20 - jsou kompletním a zároveň kompaktním řešením pro každou kotelnu o nízkém výkonu. Komponenty vysoké kvality, velmi estetický vzhled, možnost mnoha konfigurací a nejnovější řešení v oblasti inteligentního řízení domácího systému vytápění - vše v rámci jednoho zařízení. Bez ohledu na úroveň vybavení má každý exemplář připravené elektrické připojení a prošel tlakovou zkouškou na těsnost.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis