Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Darmowy dobór i wycena pompy ciepła

Najlepsze pompy ciepła na rynku. Polski producent. Znakomita jakość, poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku grzewczym.

Provést výpočet

Polski producent, światowe standardy

Defro jest jednym z największych polskich producentów urządzeń grzewczych. Każde urządzenie jest projektowane, produkowane i montowane w Polsce. Pompy DHP to jedne z niewielu pomp na rynku, za produkcję których odpowiada lokalny krajowy dostawca. Do największych zalet pomp ciepła Defro należą: znakomity serwis na terenie całej Polski, grono ekspertów którzy są w stanie rozwiązać najtrudniejsze problemy, najlepsze komponenty, gwarancja firmy Defro i wiele innych. Już teraz skorzystaj z różnych form kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem: +41 303 80 85 lub skorzystaj z kalkulatora doboru pomp ciepła.

 

Już teraz oblicz zapotrzebowanie na energię Twojego budynku

Dobierz najlepsze urządzenie, zaufaj polskiej marce z wieloletnim doświadczeniem.

Uzupełnij dane

Uzupełnij wszystkie potrzebne dane do doboru pompy ciepła. Dzięki temu będziemy mogli dobrać idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Oblicz zapotrzebowanie budynku

Oblicz zapotrzebowanie Twojego budynku na ciepło. Po obliczeniu wartości zapotrzebowania, system doboru pokaże Ci listę urządzeń spełniających kryteria.

Dobierz idealne urządzenie

Dobierz idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Otrzymasz zestawienie oraz informację, w jaki sposób możesz zamówić urządzenie i jak skorzystać z dofinansowania.

Kontakt z przedstawicielem

Kontaktując się z naszym Przedstawicielem możesz uzyskać szczegółowe informacje o montażu, użytkowaniu oraz możliwych dofinansowaniach.

Dobierzemy do odpowiednie urządzenie do Twojego domu

Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi doboru pomp jesteś w stanie sam obliczyć swoje zapotrzebowanie na ciepło, a co za tym idzie, dobrać idealne rozwiązanie do Twojego domu. Już wiele osób przekonuje się, co znaczy źle dobrana pompa. Dzięki naszemu kalkulatorowi oraz możliwości skorzystania z doradztwa ekspertów jesteś w stanie dobrać taki system, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Da Ci to spokój i pewność podjętej decyzji.

Najlepsze pompy na rynku, polski producent, serwis na terenie całej Polski

Polski producent

Jesteśmy dumni z naszych korzeni. Cały proces produkcji odbywa się w Polsce, co daje nam kontrolę nad jakością na każdym etapie i pewność, że otrzymujesz products spełniające najwyższe standardy.

Innowacyjne rozwiązania

Nasze pompy są wynikiem ciągłego rozwoju i innowacji. Stawiamy na nowoczesne technologie, aby zapewnić Ci efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Serwis na terenie całej Polski

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Nasza sieć serwisowa obejmuje całą Polskę, co oznacza szybką reakcję i profesjonalną obsługę, gdziekolwiek jesteś.

Profesjonalne doradztwo

Dostarczamy spersonalizowane doradztwo, uwzględniając szczegółowe potrzeby klienta oraz oferując kompleksowe wsparcie w doborze odpowiednich rozwiązań z zakresu pomp, dbając o efektywność energetyczną i zgodność z normami.

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis