Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Anuloid pro čerpadlové skupiny DSR 2S DN 25

Nominální průměr: DN 25
Průtok: 3,44 m³/h
Max. topný výkon: 80 kW (ΔT=20K)
Max. pracovní tlak: 10 bar
Max. pracovní teplota: 110 °C
Použité materiály: ocel, S235, EPP, mosaz
Typ těsnění: EPDM
Přípojky: vnitřní závit 1½” na straně instalace, vnější závit 1½” na straně kotle
Rozestup přípojek: 130 mm
Model Cena (DPH)
Termohydraulický rozdělovač DSR 2S DN 25 (QYH031) 3 835 Kč

Anuloid pro čerpadlové skupiny DEFRO DSR 2S DN 25, pro 2 okruhy, pro použití bez nádrže, včetně izolace a konzol

Rozdělovače DEFRO slouží k rovnoměrnému rozdělení průtoku vody v zařízení ústředního vytápění mezi skupiny čerpadel. Rychlé a snadné připojení skupin čerpadel k rozdělovací soupravě usnadňuje montáž kotelny a umožňuje upustit od zbytečných záměn.

Přípojky rozdělovače mají závitové spoje, připravené pro rychlé připojení rozdělovače ke kotlovému okruhu a skupině čerpadel. Sortiment rozdělovačů se dělí na modely s typickým rozdělovačem DR a termohydraulické rozdělovače (anuloidy) DSR s integrovanou hydraulickou spojkou pro vyrovnávání volného průtoku a tlaku kapalin. Celá jednotka je zapouzdřena v izolační pěně EPP, aby se zabránilo ochlazování kapaliny, a dodávané nástěnné držáky umožňují snadnou instalaci. Rozdělovače jsou navíc vybaveny vývody pro montáž vypouštěcího ventilu nebo ponorné objímky pro teplotní čidlo. Jako záruka kvality procházejí všechny rozdělovače tovární zkouškou těsnosti.

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis