Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Pohon DSM B pro směšovací ventily

Regulace: tříbodová
Točivý moment: 5 Nm
Doba otáčení: 120 s
Příkon: 2.5 VA
Napájení: 230 V

Pohon DEFRO DSM je určen k automatickému ovládání směšovacího ventilu. Přestože má každý ventil manuální regulaci, automatický provozní režim umožňuje přesné nastavení polohy ventilu, které vyplývá z aktuálního měření teploty.

Použití pohonů se směšovacími ventily DEFRO umožňuje plynulé ovládání těchto ventilů a díky spolupráci s řídicí jednotkou kotle je lze plně propojit s ostatními parametry nastavení kotle ústředního vytápění. Pohon v systému ústředního vytápění lze ovládat i mimo kotel, a to tak, že k němu připojíte nezávislý modul pro ovládání ventilů: DEFRO i-1 nebo DEFRO i-1m.

Za zmínku stojí, že pohon ventilu je univerzální, protože nachází uplatnění jak u třícestných, tak u čtyřcestných ventilů, a na průměru ventilu (1“ nebo 5/4“) nezáleží, protože pohon je univerzální pro většinu směšovacích ventilů. Samotné připojení pohonu k ventilu nevyžaduje žádné nářadí a montáž probíhá nasunutím pohonu na ventil (případně se při montáži pohonů předchozí generace na ventily používá montážní adaptér).

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis