Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Ecoflow Energy Plus

Přípustná dopravovaná média: topná voda dle VDI 2035, směs voda-glykol
Faktor energetické účinnosti EEI: <0,20
SMART ADAPT: 4, 5, 6 m
Regulace: 3 konstantní charakteristiky, 2 proporcionální charakteristiky, 2 konstantní tlakové charakteristiky, noční redukce, funkce proti zablokování, změna rozsahu zdvihu, funkce SMART ADAPT
Jištění motoru: Není vyžadována vnější ochrana motoru.
Třída krytí: IP 42
Standardní rozměr přípojek: G 1½” - Rp 1”
Tepelná třída: F
Standardní výbava: 2 plochá těsnění, zástrčka čerpadla, izolace
Model Cena (DPH)
Ecoflow Energy Plus 2 450 Kč

Vysoce účinná oběhová čerpadla k topným zařízením

Pro účinná oběhová čerpadla Ecoflow Energy Plus je typická špičková kvalita provedení. Použití materiálů nejvyšší kvality způsobuje, že náš výrobek má nadprůměrnou účinnost a je pro něj typická výjimečná životnost.

  • nejvyšší účinnost díky technologii motorů s trvalými magnety EC
  • funkce SMART ADAPT – regulovatelný rozsah výkonu čerpadla (4, 5 nebo 6 m)
  • min. vstupní příkon od 3 W
  • navigace v menu s použitím funkcí OneTouch
  • vstupní režimy regulování, stálá rychlost otáček / proměnlivý rozdíl tlaků
  • funkce bránící zablokování
  • integrovaná ochrana motoru
  • vysoká bezpečnost při spuštění
  • jednoduché namontování armatury díky praktickému upevnění s použitím klíče

Kvalita provedení

Čerpadlo Ecoflow Energy Plus je provedeno z armaturového odlitku, s povrchovou úpravou kataforézním lakování a chromniklovou oceli. Použití uvedených materiálů zaručuje výjimečnou odolnost a široké možnosti využití. Čerpadlo Ecoflow Energy je ve standardní výbavě vybaveno a dodáváno s termo-izolací, těsněním, záslepkami a napevno připevněnými kabely.

Úspory energie

V průměrné domácnosti od 10 do 15% elektrické energie spotřebovávají standardní čerpadla. Díky použití účinných čerpadel Ecoflow Energy Plus spotřeba energie ve srovnání s tradičními oběhovými čerpadly může klesnout až na cca 80%. Jejich hydraulický výkon je přitom srovnatelný se standardními čerpadly.

Množství nastavení

S použitím funkce OneTouch je možné si zvolit sedm různých křivek výkonu. Kromě čtyř křivek, které fungují na základě metody úměrného tlaku, lze zvolit ještě tři křivky se stálou charakteristikou rychlosti. Přepínání v noci na nižší teplotu umožňuje další snižování spotřeby energie díky využití funkce snižování teploty systému v závislosti na času. Na LED displeji se zobrazuje průběžný příkon, zvolená křivka charakteristiky a noční režim.

Použití

Energeticky úsporná čerpadla Ecoflow Energy Plus jsou budovaná za účelem podpory průtoku teplé vody v potrubí ústředního topení, hodí se také k čerpání rozředěných médii v průmyslu. Jsou také přizpůsobená k používání se zařízeními na solární ohřev.

Parametr jednotka Ecoflow Energy Plus
Dopravní výška m 4 5 6
Max. průtok l/h 2600 3200 3200
Max. pracovní tlak (PN 10) bar 10
Příkon W 3-23 3-35 3-38
Teplota média °C 5-110
Teplota prostředí °C 0-40
Napájení V/Hz 230/50
Hmotnost kg 2,5
Úroveň hluku v provozu max. dB <40

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis