Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Hydraulická spojka DSH 70 DN 25 2S

Jmenovitá světlost: DN 25
Použité materiály: EPP 60 g/l, ocel S235, mosaz
Max. pracovní tlak: 8 bar
Max. průtok: 3,0 m³/h
Max. pracovní teplota: 110°C
Tepelný výkon: 70 kW
Přípojky: ½ ” / 1 ” / 1½ ” GW

Hydraulická spojka DSH 70 DN 25 2S

Spojky DSH jsou vyrobeny z oceli. Jsou vybaveny izolací z EPP, ½“ koncovkami pro připojení odvzdušňovacího, vypouštěcího ventilu nebo teplotního čidla a magnetickým oddělovačem.

Standardní vybavení pro verze 70 DN25 2S zahrnuje odvzdušňovací ventil ½“ s uzávěrem, vypouštěcí ventil ½“, dvě mosazná pouzdra pro teplotní čidlo a magnetickou vložku a montážní konzolu se šrouby a hmoždinkami. Vývody na straně instalace spojky DSH 70 DN25 2S jsou opatřeny mosaznými maticemi o průměru 1 ½“.

Všechny spojky DSH jsou z výroby testovány na těsnost.

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis