Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Kaskádový rozdělovač R2K2 DN 50

Jmenovitá světlost: DN 50
Počet připojených zařízení: 2
Model Cena (DPH)
R2K2 DN 50 dvouokruhový 8 295 Kč

Kaskádový rozdělovač R2K2 DN 50 pro dva okruhy

Kaskádové rozdělovače R2K se používají k rozvodu topného média v uzavřených topných systémech. Jsou k dispozici jako dvou-, tří-, čtyř- nebo pětiokruhové moduly umožňující libovolnou konfiguraci kaskády. Dvoukomorový rozdělovač umožňuje kaskádové zapojení až pěti zdrojů tepla.

Ilustrativní schéma zapojení rozdělovače R2K

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis