Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Magnetický filtr do čerpadlových skupin DN 25

Max. pracovní tlak: 10 bar
Max. pracovní teplota: 110 °C
Přípojky: 1 ½’’
Kvs: 21 m³/h
Kryt filtru: mosaz
Model Cena (DPH)
Magnetický filtr s vypouštěním, do skupin se směšováním 2 132 Kč

Magnetický filtr s vypouštěním, do čerpadlových skupin DEFRO DN 25

Magnetický filtr je zařízení, které umožňuje oddělit kaly a železné částice v hydraulických systémech, které mohou ohrozit provoz mnoha součástí, jako jsou kotle, oběhová čerpadla nebo měřiče tepla.

Mezi hlavní výhody našeho řešení patří kompaktní rozměry, velmi nízká tlaková ztráta, u nových instalací stačí čistit pouze jednou ročně, neodymový magnet s tažnou silou 4,5 kg a silou 13 000 Gaussů, jednoduchá a rychlá instalace v námi nabízených čerpadlových skupinách, kompatibilita s nemrznoucími kapalinami (glykol ≤ 50 %).

Pouze vertikální instalace s průtokem z 12 na 6 hodinu.

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis