Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Podzemní LPG nádrž

Dostupné kapacity: 2700, 3700, 4850, 6400, 9200 l
Směrnice 2014/68/EU (PED): Splňuje ve všech objemech.
Konstrukční předpisy a normy: PN-EN 13445 a PN-EN 12542 (kromě bodu 5.4)
Druh plynu: propan, propan-butan (max. 80 % butanu)
Max. pracovní teplota: 40 °C
Min. pracovní teplota: -20 °C
Max. přípustné plnění: 85 %

Podzemní LPG nádrž DEFRO o objemech 2700-9200 l

Konstrukce nádrží pro skladování kapalného plynu je horizontální válcová, svařovaná z uhlíkové oceli, zahrnující konstrukční prvky, armaturu a měřicí vybavení:

  • plášť
  • konvexní dno
  • podpěry
  • uzemňovací připojení
  • nosné rukojeti, určené k přepravě prázdné nádrže
  • manžety svařované do pláště společně s nainstalovanou připojovací armaturou

Každá nádrž je vybavena dokumentací, která obsahuje seznam všech konstrukčních prvků a dalších materiálů spolu s jejich technickými charakteristikami. V dokumentaci výrobce podrobně uvádí všechny údaje jako jsou konstrukčními rozměry, výrobní čísla a výsledky testů potvrzujících splnění technických požadavků požadovaných příslušným orgánem technické kontroly.

Podzemní nádrže jsou ideálním řešením tam, kde může být založení nádrže podmíněno dalšími faktory, jako je zásah do okolního prostředí, územní plánování nebo malá velikost pozemku či estetické hledisko. Instalace takové nádrže vyžaduje zemní práce a souhlas orgánu technické kontroly. Vzdálenosti, které je třeba dodržet v případě podzemní nádrže od obytné budovy a hranic pozemku, bývají o něco menší, než u nadzemních nádrží. Investoři musí během plánování instalace podzemní nádrže dbát na úroveň spodní vody, protože v případě vysoké úrovně spodní vody lze nádrž částečně zapustit do terénu a vynesenou část nádrže nad zemí zasypat vrstvou zeminy.

Nabízené objemy podzemních nádrží DEFRO [l]: 2700, 3700, 4850, 6400 a 9200 jsou pokryty antikorozní vrstvou s vysokou odolností vůči vodě, hořlavým kapalinám a mnoha chemikáliím. Těsnost vrstvy je testována na průraz elektrickým proudem o napětí 14 kV. Podzemní nádrže jsou standardně vybaveny revizní jímkou s armaturou a ventily, jejíž kryt se nachází na povrchu země.

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis