Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Sestavy s anuloidem dvouokruhové

Složení sestavy: 2× čerpadlová skupina ve vybrané variantě, 1× anuloid
Jmenovitá světlost: DN 25
Model Cena (DPH)
1× přímá skupina, 1× skupina s termostatickým ventilem 20 325 Kč
1× přímá skupina, 1× skupina se směšovacím ventilem a pohonem 21 185 Kč
2× skupina se směšovacím ventilem a pohonem 24 270 Kč

Dvouokruhové sestavy s anuloidem

Hotové dvouokruhové sestavy s anuloidem jsou určeny k regulaci nuceného průtoku vody v zařízení ústředního vytápění, přičemž řídí průtokový poměr při současném sledování teploty. Vedoucím prvkem sady je oběhové čerpadlo s vestavěnými ventily vybavenými teploměry pro měření teploty vody na výstupu a zpátečce ústředního vytápění. Čerpadlová skupina zabraňuje přirozené cirkulaci kapalin v důsledku teplotních rozdílů uvnitř čerpadlové skupiny a mezi ostatními částmi kotle. Plášť soupravy je vyroben z polypropylenu EPP, který se vyznačuje vysokou tepelnou izolací, je lehký, odolný proti mechanickému poškození, není škodlivý – chemicky inertní.

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis