Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Systém DES 50 DN 25 2S

Složení sestavy: hydraulická spojka, dvě čerpadlové skupiny bez směšovacích ventilů, montážní konzole

Systém DES – hotová sada čerpadlových skupin určených k obsluze dvou topných okruhů

Sady jsou vybaveny vysoce účinnými oběhovými čerpadly DEFRO Ecoflow Energy Plus s širokým rozsahem regulace. Standardní vybavení každé ze 3 verzí zahrnuje odvzdušňovací ventil, vypouštěcí ventil a také kulové kohouty s teploměry s funkcí zpětné klapky na zpátečce a jímku pro teplotní čidlo na přívodní straně (pouze u směšovacích skupin). Izolace spojky a čerpadel je vyrobena z EPP a zpětné a přívodní potrubí je vyrobeno z pěnového EPDM, který zabraňuje nadměrnému ochlazování topného média. Hydraulická spojka je vybavena separátorem nečistot. Montážní konzola je součástí dodávky.

 

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis