Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Termostatický ventil DEFRO 11-200

Přípojka: R32 / vnější závit 1¼ ”
Kvs: 12,0
Třída těsnění: PN 6
Min. teplota: 5 ˚C
Max. teplota: 100 ˚C
Otevírací teplota: 53 ˚C
Volitelné vybavení za příplatek: EPP izolace

Termostatický ventil DEFRO 11-200

Termostatický ventil DEFRO 11-200 je zařízení používané k regulaci teploty v místnosti nebo konkrétním prostoru. Jedná se o součást topného systému, která umožňuje ovládat proudění topné vody do radiátorů nebo jiných topných zařízení na základě teploty prostředí. Když teplota v místnosti klesne pod nastavenou úroveň, ventil se otevře a umožní topné vodě proudit do radiátoru. Když teplota překročí nastavenou úroveň, ventil se uzavře a zastaví proudění vody. Díky tomu je možné regulovat teplotu v místnosti a dosáhnout většího komfortu a úspory energie.

Výhody instalace termostatického ventilu DEFRO

  • rychlejší zahřátí kotle
  • rychlejší průtok topného média
  • minimální teplotní rozdíly mezi výstupem a zpátečkou
  • nižší spotřeba paliva
  • delší životnost kotle

Díky konstrukčním a regulačním vlastnostem lze termostatický ventil DEFRO úspěšně použít v zařízeních s akumulační nádrží. Použití termostatického ventilu v takové instalaci umožňuje optimální teplotní rozvrstvení nádrže a navýšení její akumulační kapacity.

Schéma práce termostatického ventilu DEFRO

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis