Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Třícestný směšovací ventil DN 32

Přípojka: Rp 1¼”
Hodnota Kvs: 16 m³/h
Maximální teplota: 110 °C
PN: 10
Model Cena (DPH)
Třícestný směšovací ventil DEFRO DN 32 1 122 Kč

Třícestný směšovací ventil DEFRO DN 32

Směšovací ventily DEFRO se používají k regulaci průtoku vody při určitých teplotních poměrech v topné instalaci. Vzhledem k typu připojení k instalaci jsou tyto ventily klasifikovány jako třícestné nebo čtyřcestné. K jednoduchému rozdělení dochází i ve velikostech průměrů připojení, kde DEFRO nabízí typické průměry (DN) 25 mm (1“) a 32 mm (5/4“).

Směšovací ventily jsou nabízeny jako hotová řešení pro instalaci. Ventil se nastavuje ručně pomocí knoflíku umístěného přímo na jeho těle. Velkou výhodou je doplňkové řešení, které umožňuje přizpůsobení ventilu automatickému provozu vybavením elektrickým pohonem, který bude samostatně řídit polohu ventilu v instalaci a zároveň zajistí dodržení požadovaných teplotních rozsahů.

Výhody získané instalací směšovacího ventilu:

  • Ochrana kotle proti nízkoteplotní korozi – záruka udržení vyšší teploty vratné vody z instalace ÚT
  • Omezení usazování kondenzátu a jevu dehtování výměníku kotle
  • Udržování konstantní teploty kotle, což prodlužuje životnost kotle ústředního topení
  • Rychlejší ohřev a zvýšená účinnost kotle
  • Nízká spotřeba paliva
  • Stabilizace teploty v instalaci
  • Možnost vybavit směšovací ventil pohonem DEFRO, umožňujícím automatické nastavení stupně otevření (řízení provozu pomocí ovladače kotle)

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis