Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

DEFRO HOME Vital 51 S – zemní plyn

Typ paliva: zemní plyn
Jmenovitý výkon: 6,0 kW
Rozsah výkonu: 3,6-6,0 kW
Třída energetické účinnosti: B
Třída účinnosti zařízení: G20 - 1 G27 - 2
Faktor EEI: 82
Výška skla: 510 mm
Průměr kouřovodu: 108/150 mm
Hmotnost: 113 kg
Standardní vybavení: keramické dřevo, černé keramické uhlíky, standardní sklo
Volitelné vybavení za příplatek: antireflexní sklo, topeniště z černého keramického skla, umělý popel, světlé krystalky, tmavé krystalky
Model Cena (DPH)
Vital 51 S 86 987 Kč

DEFRO HOME Vital je krb pro tebe.

Vital není jen zdrojem tepla. Pocítíte díky němu sílu ohně u vás doma a váš obývací pokoj se díky tomu stane útulnějším a modernějším. Naše zařízení je skvělým způsobem, jak si užívat krásnou hru plamenů – stačí použít dálkový ovladač a nechat se v okamžiku okouzlit jedinečnou atmosférou! Při výrobě našich zařízení neuznáváme kompromisy – naše produkty dokazují, že nadčasový design, užitečnost a jednoduchost obsluhy mohou jít ruku v ruce s ekologickými řešeními.

Vyberte si verzi krbu, která se vám líbí. DEFRO HOME Vital si můžete sami přizpůsobit – různé modely a formáty skla zaručují, že skvěle zapadne do každé místnosti. Hlavním prvkem, který zaujme pozornost nejen při provozu zařízení, je topeniště. Volitelné dekorativní prvky topeniště ovlivňují jeho vzhled a černá skleněná keramika dokáže zesílit intenzitu plamene. DEFRO HOME Vital je ideálním řešením vašich představ.

Vybavení

Sklo

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis