Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

DEFRO je spojení vysoké kvality, pokročilých technologií a tradice.

Přes 50 let zkušeností s výrobou topných zařízení, krbů, tepelných čerpadel a mnoha dalších moderních řešení pro každý domov!

Defro - Informacje
Satisfakce a důvěra zákazníků jsou pro nás prioritou.

Úspěchy a ocenění společnosti DEFRO.

Společnost DEFRO si již mnoho let udržuje obrovskou důvěru klientů v oblasti vytápění a rekuperace. Potvrzením snah o prosazení se jako lídra v této oblasti jsou mnohé polské a evropské certifikáty vystavené výrobním zařízením, stejně jako mnoho cen a ocenění za inovace přinášené na topenářský trh. Změny ve výrobním procesu umožnily společnosti nastavit nové směry a trendy v oboru, což bylo oceněno mnoha významnými oceněními udělovanými prestižními organizacemi.

 

Mezi ně patří:

Logo „Teraz Polska“

Lídr polského byznysu udělený Business Centre Club.

„Gazele Biznesu“

Polská hospodářská výstava a mnoho dalších úspěchů.

Inovace značky DEFRO

Pravidelně získáváme významná ocenění a vyznamenání za nejlepší spotřebiče v kategorii topné techniky na prestižních mezinárodních veletrzích v Polsku i v zahraničí.

V blízké budoucnosti bychom měli očekávat větší aktivitu inovativních řešení a rozvinutá pozice značky DEFRO je závazkem společnosti k dalšímu rozvoji výroby a nových technologií při zachování vynikajícího designu, zpracování a proekologických řešení.

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis