Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Nagřívací jednotka NP na pevná paliva se vyznačuje velmi vysokou účinností, poskytující 100% čistého tepla. Je určena k vytápění průmyslových prostor, například dílen a velkých hal.

Airheater NP

Typ ohřívače: s periodickým spalováním
Dostupné výkony: NP 35 (31 kW), NP 70 (70 kW)
Třída energetické účinnosti: A+ (NP 35), A (NP 70)
Palivo: suché tvrdé dřevo (max. 20% vlhkost)
Záruka: 2 roky záruka na těsnost výměníku tepla, 2 roky na ostatní součásti a správné fungování
Více zde
Nagřívací jednotka NP je zařízení, které ohřívá okolní vzduch pomocí tepelné energie vyprodukované spalováním pevných paliv. K výměně tepla dochází při průchodu vzduchu přes povrchy výměníku tepla, prostřednictvím proudění vzduchu generovaného ventilátorem, bez použití prostřední kapaliny. Spalovací produkty jsou vyvedeny komínem po průchodu výměníkem tepla. Nagřívací jednotka NP je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a má axiální ventilátor s nízkou hlučností a vysokým průtokem vzduchu. V variantě NP35 jsou navíc použity keramické katalyzátory a vířivky. Výhody nagřívací jednotky NP: Vysoká energetická účinnost 100% čistého tepla Odolný a bezpečný kryt s práškovým lakem, který chrání proti korozi Nízkonákladové palivo (tvrdé dřevo s maximální vlhkostí 20%) Žádné problémy s mrazivou látkou, i po delší době nečinnosti nagřívací jednotky Cirkulace vzduchu způsobená prací ventilátoru zabrání hromadění teplého vzduchu pod stropem Zařízení neohřívá budovy, pouze vzduch v nich Velmi nízké provozní náklady Není nutná instalace složitého rozvodného systému tepla V nagřívací jednotce NP je umístěn velmi tichý ventilátor, jehož motor a lopatky jsou vyrobeny z kovu, a díky použití dvojitého ložiska se prodlužuje jeho životnost. Nagřívací jednotka NP je vybavena řídicím zařízením pro práci ventilátoru s teplotním senzorem, který umožňuje plynulou regulaci jeho otáček.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis