Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Automatická regulace směšovacích ventilů

Pohony pro směšovací ventily jsou určeny k automatické regulaci těchto ventilů. I když každý směšovací ventil má manuální regulaci, automatický režim umožňuje zcela přesně nastavit polohu ventilu na základě skutečně naměřené teploty.

Pohon DSM B pro směšovací ventily

Regulace: tříbodová
Točivý moment: 5 Nm
Doba otáčení: 120 s
Příkon: 2.5 VA
Napájení: 230 V
Více zde

Pohon DSM W pro směšovací ventily

Regulace: tříbodová
Točivý moment: 5 Nm
Čas otočení: 120 s
Příkon: 2.5 VA
Napájení: 230 V
Více zde

Pohony pro směšovací ventily DEFRO

Pohony pro směšovací ventily umožňují plynulé ovládání těchto ventilů a díky spolupráci s řídící jednotkou kotle mohou být plně propojeny s dalšími funkcemi. Pohon ventilu v otopné soustavě může být také ovládán externě pomocí připojení samostatného modulu DEFRO i-1 nebo DEFRO i-1m.
  • Pohon DSM-W je kompatibilní s tří- a čtyřcestnými směšovacími ventily.
  • Pohon DSM-B s adaptérem je určen pro hotové hydraulické sady a čerpadlové skupiny, jako jsou DCM, DGP a DZGP z nabídky DEFRO. Tento pohon s adaptérem je dále kompatibilní s ventily, jako jsou IVAR, ESBE G series, IMIT, IMP, ESBE MG series, WIP, ACASO, HORA, BARBERI, PAW, BRV, VALVEX.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis