Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Podmínky záruky a servisu

Neriskujte! Záruka a servis DEFRO pouze pro produkty zakoupené v České republice.

Vážení zákazníci

chceme vás upřímně informovat o podmínkách poskytování záruky, servisu a dalších služeb pro produkty značky DEFRO nezakoupené v České republice od oficiálních distributorů.

Pro takové produkty neposkytujeme:

  • instalaci zařízení
  • záruční i pozáruční servis
  • dodávku náhradních dílů a jejich výměnu
  • pravidelné zákonné kontroly a technickou údržbu
  • návody v českém jazyce
  • českou lokalizaci v řídících jednotkách (kotle, tepelná čerpadla a rekuperace)
  • odborné poradenství

Prosíme, vezměte na vědomí, že tyto služby jsou k dispozici pouze pro produkty zakoupené v České republice. Produkty zakoupené v zahraničí se mohou lišit v několika aspektech, včetně dostupnosti českého jazyka v řídících jednotkách a návodů v češtině, což ovlivňuje poskytování našich služeb.

Naše společnost Krby TURBO s.r.o. se zavazuje k poskytování vysoké kvality služeb a podpory, což vyžaduje značné náklady. Z tohoto důvodu nelze služby na produkty zakoupené mimo Českou republiku poskytovat bez úhrady.

V případě zájmu je možné si tyto služby dokoupit za ceny od 5 000 do 50 000 Kč, v závislosti na konkrétním produktu a rozsahu požadovaných služeb.

Rozumíme, že hledání cenově výhodnějších nabídek je přirozené, avšak upozorňujeme na možná rizika a omezení, která mohou s nákupem v zahraničí souviset. Věříme, že naše upřímnost a snaha o transparentnost vám pomůže udělat informované rozhodnutí.

Není v našich silách a finančních možnostech poskytovat tyto služby zdarma.

Děkujeme za Vaše pochopení a důvěru v naše produkty a služby.

Zavolejte na horkou linku

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis