Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

System DES je energeticky úsporný hotový sestava čerpacích skupin určený pro obsluhu dvou topných okruhů.

Naše sestavy jsou vybaveny vysokovýkonnými oběhovými čerpadly DEFRO ECOFLOW ENERGY PLUS s širokým rozsahem regulace. Standardním vybavením každé z 3 verzí jsou odvzdušňovač, odtokový ventil, stejně jako kuličkové ventily s teploměry s funkcí zpětného ventilu na návratu a šachtou pro teplotní senzor na přívodní straně (pouze u míchacích skupin). Izolace spojky a čerpadel je vyrobena z EPP, a trubek návratových a přívodních z pěněného EPDM, což předchází nadměrnému ochlazování topného média. Hydraulická spojka je vybavena separátorem nečistot. Montážní konzola je součástí sady.

Systém DES 50 DN 25 2S

Složení sestavy: hydraulická spojka, dvě čerpadlové skupiny bez směšovacích ventilů, montážní konzole
Více zde

Systém DES T 50 DN 25 2S

Složení sestavy: hydraulická spojka, čerpadlová skupina bez směšovacího ventilu, čerpadlová skupina s termostatickým ventilem 20-45 °C, montážní konzole
Více zde

Systém DES ZS 50 DN 25 2S

Složení sestavy: hydraulická spojka, čerpadlová skupina bez směšovacího ventilu, čerpadlová skupina s třícestným směšovacím ventilem a pohonem, montážní konzole
Více zde
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis