Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Zbiorniki LPG – záruka nejvyšší kvality

Nádrže se používají k ukládání a distribuci plynu pro jedno a vícebytové domy, kanceláře, drůbeží farmy a průmyslové budovy. Mohou být také využívány na LPG čerpacích stanicích.
Při výrobě používáme pouze ověřené druhy oceli, vysokou kvalitu lakovaného povrchu a plynové armatury od renomovaných výrobců. Splňujíc přísné normy zaručujeme nejvyšší kvalitu.
Naše nádrže jsou vyráběny podle unijní směrnice PED 2014/68/EU, která definuje klasifikaci tlakových zařízení, posouzení shody a označení CE. Nádrže jsou podrobeny hydraulickým zkouškám při provozním tlaku 23 bar a pneumatické těsnostní zkoušce při hodnotě 5 bar.

Nadzemní LPG nádrž

Dostupné kapacity: 2700, 3700, 4850, 6400, 9200 l
Směrnice 2014/68/EU (PED): Splňuje ve všech objemech.
Konstrukční předpisy a normy: PN-EN 13445 a PN-EN 12542 (kromě bodu 5.4)
Druh plynu: propan, propan-butan (max. 80 % butanu)
Max. pracovní teplota: 40 °C
Min. pracovní teplota: -20 °C
Max. přípustné plnění: 85 %
Více zde
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis