Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Zásobníky LPG – záruka najvyššej kvality

Zásobníky sa používajú na skladovanie a distribúciu plynu pre jedno a viacrodinné domy, kancelárie, drôbne farmy a priemyselné budovy. Môžu byť tiež využité na LPG čerpacích staniciach.
Pri výrobe používame výhradne overené druhy ocele, vysokokvalitnú lakovanú povlakovú vrstvu a plynovú armatúru renomovaných výrobcov. Splňujúc prísne normy garantujeme najvyššiu kvalitu.
Naše zásobníky sú vyrábané na základe európskej smernice PED 2014/68/EÚ, ktorá definuje klasifikáciu tlakových zariadení, hodnotenie zhody a označenie znakom bezpečnosti CE. Zásobníky sú podrobené hydraulickým skúškam pri prevádzkovom tlaku 23 bar a pneumatickej skúške tesnosti s hodnotou 5 bar.

Podzemní LPG nádrž

Dostupné kapacity: 2700, 3700, 4850, 6400, 9200 l
Směrnice 2014/68/EU (PED): Splňuje ve všech objemech.
Konstrukční předpisy a normy: PN-EN 13445 a PN-EN 12542 (kromě bodu 5.4)
Druh plynu: propan, propan-butan (max. 80 % butanu)
Max. pracovní teplota: 40 °C
Min. pracovní teplota: -20 °C
Max. přípustné plnění: 85 %
Více zde
Konstrukce podzemních zásobníků LPG o objemech 2700 - 9200 l Stavba zásobníků pro skladování kapalného plynu je horizontální válcová konstrukce svařovaná z uhlíkové oceli, která zahrnuje konstrukční prvky, armaturu a měřicí vybavení: plášť, konkávní dna, podpěry, uzemňovací přípojky, nosné úchyty, určené výhradně pro přepravu prázdného zásobníku, pouzdra, svařovaná do pláště spolu s instalovanou přípojnou armaturou. Každý zásobník má pas, ve kterém jsou uvedeny všechny konstrukční prvky a další materiály spolu s jejich technickými charakteristikami. V pasu výrobce podrobně uvádí všechny údaje včetně konstrukčních rozměrů, výrobního čísla a výsledků zkoušek potvrzujících splnění technických požadavků stanovených příslušným technickým dozorem. Podzemní zásobníky jsou ideálním řešením na místech, kde umístění zásobníku může být ovlivněno jinými faktory, například zásahem do životního prostředí, územním plánem nebo malou plochou pozemku, nebo estetickými důvody. Montáž takového zásobníku vyžaduje provedení zemních prací a technický přejímající orgán musí provést technický dozor před zasypáním zásobníku. Udržované vzdálenosti podzemního zásobníku od obytné budovy a hranic pozemku jsou o něco menší než u nadzemních zásobníků. Při plánování montáže podzemního zásobníku musí investor dbát na úroveň podzemní vody, protože v případě vysoké úrovně podzemních vod lze zásobník pouze částečně zakopat do terénu a vyčnívající část zásobníku nad zemí zasypat vrstvou zeminy. Nabízené objemy podzemních zásobníků Defro [l]: 2700, 3700, 4850, 6400 a 9200 jsou pokryté antikorozní povlakem s vysokou odolností vůči působení vody, hořlavých kapalin a mnoha chemikálií. Tesnost povlaku je testována na proražení proudem o napětí 14 kV. Podzemní zásobníky jsou standardně vybaveny revizní šachtou s armaturou a ventily, jejíž poklop se nachází na povrchu země.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis