Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Akumulační nádrž DBO stacionární

Dostupné kapacity: 100, 150, 200, 300, 400, 500, 800, 1000 l
Třída energetické účinnosti: C
Max. tlak v okruhu ÚT: 3 bar
Max. tlak v okruhu TUV: 3 bar
Max. teplota pracovního média: 90 °C
Napájení: ~230/50 V/Hz
Standardní vybavení: izolační kryt
Více zde
Volně stojící akumulační nádrže DEFRO vynikají výjimečnou účinností při ukládání tepla. Díky použití moderních izolačních materiálů a pokročilých výrobních technologií jsou schopny uchovávat teplo po dlouhou dobu. To umožňuje efektivní využití tepelné energie a snížení nákladů na vytápění. Tato zařízení naleznou uplatnění jak v systémech vytápění založených na obnovitelných zdrojích, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární panely, tak i v tradičních. Kromě toho se vyznačují trvanlivostí a spolehlivostí. To se promítá do dlouhodobé výkonnosti. Jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají efektivní a ekologický způsob ukládání a využití tepla ve svém domě nebo komerční budově.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis