Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Úsporné a ekologické vytápění?

Tepelné čerpadlo – řešení pro vás

Chcete vytápět svůj dům levně a ekologicky? Ohřívat vodu v domácnosti efektivně a úsporně? Tepelné čerpadlo je pro vás jasná volba!

Jedná se o topidlo, které přenáší energii z okolního prostředí do ústředního vytápění a ohřevu vody v domě. Obecně se jedná o ekologický zdroj vytápění, který získává až 75 % energie z prostředí.

Jedním ze způsobů vytápění budov je tepelné čerpadlo vzduch-voda. Tato tepelná čerpadla si získala oblibu hlavně díky snadné obsluze a nízké poruchovosti. Není třeba mít prostor na skladování paliva, protože žádné palivo není potřeba. Kromě toho není třeba zařízení čistit a neustále ho monitorovat, protože umožňuje vzdálenou správu.

Další z výhod je, že čerpadlo lze v zimě používat k vytápění a v létě ke chlazení. To vše díky volné energii získávané ze vzduchu nebo země. Zařízení nám zároveň umožňuje nejen vytápět dům, ale také přispívá ke snížení emisí do životního prostředí.

Tepelné čerpadlo je investicí na dlouhá léta, proto je důležité vybrat to nejkvalitnější, které vydrží co nejdéle. Kvalitní čerpadlo je zárukou provozu s vysokou účinností i po několik desítek let.

Co si zjistit o tepelném čerpadle? Při nákupu se vyplatí věnovat pozornost především několika aspektům. Jak snadný je přístup k servisu a náhradním dílům? To je nesmírně důležité pro běžný provoz a údržbu. Pozornost je dále třeba věnovat také způsobu montáže, který by měl být co nejjednodušší. Někteří výrobci nabízí možnost bezplatného prvního spuštění čerpadla.

V českých klimatických podmínkách je také důležitá možnost provozu za nízkých teplot, kdy může být vhodné systém vytápění podpořit vestavěným ohřívačem.

Hledáte spolehlivé tepelné čerpadlo, odborné poradenství a montáž? Více informací naleznete zde.

Tepelné čerpadlo DEFRO DHP Premium.

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis