Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

DEFRO je spojení vysoké kvality, pokročilých technologií a tradice.

Přes 50 let zkušeností s výrobou topných zařízení, krbů, tepelných čerpadel a mnoha dalších moderních řešení pro každý domov!

Více informací
Defro - Informacje
Společnost s padesátiletou tradicí

Bohatá historie, rodinná firma, evropské standardy

DEFRO je společnost s bohatou historií a pevným postavením na trhu výrobců topných zařízení v Evropě. Od svého založení v roce 1973 firma neustále rozšiřovala svou nabídku a v současnosti je jedním z lídrů ve svém odvětví.

Široký sortiment ekologických zdrojů tepla

Hlavními pilíři činnosti společnosti DEFRO jsou kotle na biomasu pro ústřední vytápění a tepelná čerpadla. Jedná se o ekologická a velmi oblíbená řešení, která využívají obnovitelných zdrojů energie, jako je dřevo nebo pelety. Díky tomu firma aktivně podporuje myšlenku udržitelného rozvoje a snižuje emise škodlivých látek do ovzduší. Kromě toho firma vyrábí kvalitní a vysoce účinné plynové kotle, rekuperační jednotky a atestované, bezpečné nádrže LPG. Aktuální sortiment je dynamicky rozvíjen s důrazem na péči o zákazníky a kvalitu našich produktů.

Doporučujeme

Zahradní ohniště a grily v prémiové kvalitě

DEFRO GARDEN je značka s mnohaletými zkušenostmi v práci s ocelovými prvky, která přináší krásu a design do zahrady. Prémiová kvalita zahradních ohnišť a grilů…

Navštívit stránky DEFRO GARDEN

Deher – tepelná čerpadla vzduch-voda nejnovější generace

Tento zdroj tepla využívá energii získanou z  venkovního prostředí pro vytápění a ohřev vody v domě. Zařízení této kategorie standardně nabízí nejenom funkci vytápění, ale také chlazení. Díky tomu je lze využívat nejenom v zimě, ale i v horkých letních dnech k regulaci teploty ve vašem domově.

Navštívit stránky Deher
Protože lidé a jejich potřeby jsou důležité.

DEFRO – profesionální přístup k obchodu

DEFRO nenabízí pouze inovativní technologická řešení, ale také profesionální tým inženýrů a technických poradců, kteří jsou k dispozici zákazníkům při výběru a instalaci vhodných zařízení. Tým zaměstnanců, vysoce kvalifikovaných a vždy připravených k akci, je klíčovým prvkem úspěchu společnosti.

Neustále investice do rozvoje a inovací

V současné době zaměstnává DEFRO více než 600 zaměstnanců, což svědčí o její velikosti a významu na trhu. Kromě toho má vybudovanou distribuční síť, která zahrnuje více než 1000 obchodních míst v Evropě. To je důkazem stability a dalšího rozvoje společnosti, který je spojen s důvěrou zákazníků a vynikající pověstí na trhu.

Inovace je základ

Investice do vývoje a nadčasovosti našich produktů

Společnost neustále investuje do rozvoje a modernizace svých produktů. Řada rekuperačních jednotek DEFRO AIR je dalším krokem směrem k efektivnímu a ekologickému využití energie. Tato zařízení jsou velmi důležitou součástí ventilačních systémů a zajišťují čištění a zvlhčování vzduchu v místnostech.

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis