Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Plynové krbové vložky

Jednoduchá a velmi pohodlná obsluha. Bezpečnost. Vkusné a skvěle zapadající do nejnovějších trendů interiérového designu. Plynové krbové vložky DEFRO jsou ideálním řešením pro ty, kteří touží po útulnu a záři ohně u sebe doma, díky stisku jediného tlačítka dálkového ovladače. Žádné sirky a pohrabáče.

Plynové krbové vložky značky DEFRO HOME

Plamen, který vzniká spalováním plynu, je klamně podobný tomu, který vidíme u tradičních krbových vložek. Zároveň každý, kdo usedne do blízkosti plynové krbové vložky DEFRO HOME, pocítí potěšení, blažený klid a bezpečí. Jedná se o znamenitý komfort na dosah ruky. Díky dálkovému ovladači je navíc ovládání plynového krbu snadné a intuitivní. Pro zapnutí nebo vypnutí spotřebiče, stejně jako pro nastavení výšky plamene, stačí pouze stisknout tlačítko. Přednastavením teploty v místnosti a doby provozu krbu, která nám vyhovuje, pak můžeme jen relaxovat a užívat si hřejivou záři.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis