Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

DEFRO je spojení vysoké kvality, pokročilých technologií a tradice.

Přes 50 let zkušeností s výrobou topných zařízení, krbů, tepelných čerpadel a mnoha dalších moderních řešení pro každý domov!

Konstrukční kancelář

V poslední době oddělení konstrukce zavedlo a koordinuje průběh výroby rekuperačních jednotek s odvodem tepla DEFRO AIR. Díky materiálům vytvořeným v oddělení konstrukce tým technického poradenství vypracovává pro investory a výstavbu hotové projekty mechanické ventilace budov.

V poslední době oddělení konstrukce zavedlo a koordinuje průběh výroby rekuperačních jednotek s odvodem tepla DEFRO AIR. Díky materiálům vytvořeným v oddělení konstrukce tým technického poradenství vypracovává pro investory a stavební firmy hotové projekty mechanické ventilace budov.

Práce v oblasti návrhu konstrukcí jsou úzce spojeny s provozem nejmodernějších řídicích zařízení a automatizací měřicí a regulační techniky, která je instalována na zařízeních DEFRO.

Laboratoř výzkumných prací

Zařízení DEFRO již mnoho let splňují přísné požadavky stanovené právními předpisy týkajícími se omezení emisí, efektivity a účinnosti zařízení. Profesionální přístup k zákazníkovi zaručuje stálý rozvoj nabídky společnosti, při zachování vysokých standardů kontroly a kvality výroby.

DEFRO disponuje vlastní laboratoří výzkumných prací – jednou z nejvíce inovativních v zemi. Tvoří ji 3 laboratoře, které jsou trvale využívány pro výzkumné účely. Jejich infrastruktura zahrnuje měřicí stanice a zařízení, která umožňují provádění výzkumných a vývojových prací v oblasti čistých technologií pro pevná paliva pro jednotky o výkonu do 1 MW.

Zařízení DEFRO již mnoho let splňují přísné požadavky stanovené právními předpisy týkajícími se omezení emisí, efektivity a účinnosti zařízení. Profesionální přístup k zákazníkovi zaručuje stálý rozvoj nabídky společnosti, při zachování vysokých standardů kontroly a kvality výroby.

DEFRO disponuje vlastní laboratoří výzkumných prací – jednou z nejvíce inovativních v zemi. Tvoří ji 3 laboratoře, které jsou trvale využívány pro výzkumné účely. Jeho infrastruktura zahrnuje měřicí stanice a zařízení, která umožňují provádění výzkumných a vývojových prací v oblasti čistých technologií pro pevná paliva pro jednotky o výkonu do 1 MW.

Laboratoř je využívána k testování ve všech fázích procesu vývoje projektu topných zařízení, aby zajistila vysokou kvalitu výroby. Výsledky testů jsou ověřeny a tento proces se opakuje, dokud nejsou dosaženy optimální výsledky.

Laboratoř DEFRO provádí měření v souladu s požadavky stanovenými příslušnými normami a důležitým procesem jsou také zkoumání a měření prováděné v provozních podmínkách výroby topných kotlů, krbů a dalších ohřívačů. Nová produktová řada – DEFRO AIR – rekuperátory s odvodem tepla, která je využívána v mechanických ventilacích, také prochází testy z hlediska provozu a účinnosti. Výzkumné práce jsou prováděny kvalifikovaným a kompetentním personálem, který přísně dodržuje důvěryhodnost provádění, zajistí vysoké standardy laboratorních prací.

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis