Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Vždy čerstvý vzduch v domě

Všichni víme, jak důležitý je vzduch, kterým dýcháme doma. Domov není jen místem odpočinku, ale stále častěji i pracovištěm. Centrální větrací jednotky DEFRO AIR jsou moderní zařízení, která nepřetržitě dodávají čerstvý vzduch do našich místností. Navíc rekuperace zvyšuje komfort osob pobývajících ve vnitřních prostorách a zároveň dbá o jejich zdraví – předchází vzniku plísní a hub.
Rekuperátory představují mechanickou ventilaci s rekuperací tepla. Jej úkolem je zajistit správnou cirkulaci vzduchu, obvykle mezi vnitřními prostory a vnějším prostředím. Správně fungující ventilace odvádí "vyčerpaný" vzduch a dodává "čerstvý", a je proto nezbytná v místnostech, kde se každodenně zdržujeme. Díky rekuperaci jsme schopni získat zpět část energie, která je odváděna ven. Rekuperace tepla probíhá v tepelném výměníku, kde vzduch odváděný z bytu nese energii a předává ji vzduchu přiváděnému. Účinnost výměníku dosahuje až 95 %. Základními složkami rekuperátoru jsou obvykle čtyři kanály: sací, vyfukovací, přívod do místností a odvod z místností. Čerstvý vzduch je faktorem, který významně ovlivňuje pohodu obyvatel domu. Pravidelně větrané místnosti jsou součástí každodenní rutiny, ale často jsou spojeny s určitými nepříjemnostmi. V zimě - rychlé ochlazování místností, v létě - nadbytek hmyzu. Navíc po celý kalendářní rok může otevírání oken znamenat nepříjemné zápachy přicházející zvenčí a často vysoké znečištění. Cirkulace vzduchu je pro správné fungování lidského těla velmi důležitá. Řešením, které je praktické a užitečné, je instalace mechanické ventilace s rekuperací tepla. Jaká je cena rekuperace? Je to rozumná investice jak z ekonomického, tak z funkčního hlediska? Abychom vybrali ideální model pro potřeby konkrétní budovy, doporučujeme využít pomoci kvalifikovaného konzultanta. Zájemcům rovněž doporučujeme využít služby bezplatného výběru rekuperátoru a systému distribuce vzduchu DEFRO AIR, kterou lze získat vyplněním formuláře dostupného na webových stránkách.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis