Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Kotle na pelety (biomasu), ze kterých si vybere každý

Při navrhování našich zařízení věříme, že každý sní nejen o dobrém a spolehlivém zdroji tepla, ale zároveň o čerstvém vzduchu, který všichni dýcháme. Naše kotle na pelety splňují všechny přísné evropské emisní normy a jejich velkými přednostmi jsou snadná instalace a pohodlná obsluha.

Pro velké i malé kotelny

Naše kotle na pelety lze instalovat v běžných kotelnách, ale s ohledem na majitele stísněnějších kotelen jsme vyvinuli i kompaktní modely, jako jsou například Calori a EvoPell.

Perfektní alternativa

Kotle na pelety představují vynikající alternativu k tradičním zdrojům tepla, jako jsou například kotle na uhlí. Pelety vyrobené z biomasy, jako je dřevo nebo piliny, nejsou pouze šetrné k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence. Můžeme díky nim snižovat emise skleníkových plynů a minimalizovat hromadění organických odpadů. Tento obnovitelný zdroj energie je snadno dostupný a cenově přívětivý. Kotle na pelety nejsou pouze ekologické, ale také velmi energeticky účinné a pohodlně obsluhovatelné. Díky účinnému spalování je spotřeba paliva nižší a náklady na vytápění tím klesají. Topení peletami umožňuje přesnou kontrolu teploty, což vede k osobnímu komfortu a úspoře energie. Volbou ekologických kotlů na pelety dbáme o životní prostředí a zároveň využíváme jimi poskytnutých výhod, ať už finančních, tak i osobních.

Každodenní použití

Peletový kotel s může stát jedním z nejlepších řešení pro lidi, kteří nemají dost času na starost o domácnost. Každodenní obsluha je jednoduchá a udržování čistoty je snadné, protože pelety lze zakoupit v estetických a praktických pytlích. Automatické čištění hořáku je standardní funkcí. Kotle spolupracují s ovladačem, jehož obsluha je jednoduchá a intuitivní. Výhodou je také možnost vzdálené správy zařízení online. Díky tomu je možné monitorovat práci kotle non-stop i mimo domov.

Technologické charakteristiky kotle na pelety DEFRO

DEFRO nabízí několik různých modelů kotlů na pelety. Každý z nich se vyznačuje mírně odlišnými parametry a cenou, všechny však mají některé věci společné. Třída energetické účinnosti kotlů je A+ nebo A++. Tepelná účinnost každého modelu kotle na pelety se pohybuje v rozmezí 90-94%. Pro výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, včetně atestované vysokojakostní oceli.

Kotle na pelety DEFRO a životní prostředí

Kotel na pelety s označením Ekodesign a 5. emisní třídou splňuje všechny nezbytné evropské normy týkající se ochrany životního prostředí. Pelety jsou palivo, které spalováno správným způsobem téměř nezpůsobuje negativní účinky na životní prostředí. Odhaduje se, že jeho spalování do atmosféry vypouští pouze tolik CO₂, kolik strom absorbuje během fotosyntézy. Díky tomu jsou kotle na biomasu 5. emisní třídy s označením Ekodesign vynikajícím řešením pro všechny, kteří dbají na životní prostředí. Je důležité si vybrat vhodný typ pelety pro konkrétní model kotle, v případě našich zařízení se jedná o ověřený typ A1 - 6 mm. Proto je vhodné využít rad zástupců a partnerů DEFRO, jejichž služeb lze využít v každém regionu České republiky.

Dotační programy pro kotle na pelety DEFRO

Naše zařízení jsou na seznamu Státního fondu životního prostředí České republiky, díky čemuž je možné získat na jejich pořízení dotace z vládních programů, jako je Nová zelená úsporám. Seznam našich výrobků registrovaných pro dotační programy (opatřené kódem SVT) můžete nalézt zde, nebo přímo v oficiální databázi Státního fondu na adrese https://svt.sfzp.cz/.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis