Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Teplovzdušné krbové vložky DEFRO HOME

Krbové vložky značky DEFRO HOME budou váš domov nejen vytápět, ale také stylově naplní interiéry teplem a atmosférou. Navíc se stanou srdcem rodinných setkání, romantických večeří a kulisou večerních rozhovorů a příběhů.

Krbové vložky teplovzdušné (konvekční) - řešení pro vás

Teplovzdušné krbové vložky od DEFRO HOME jsou speciálně navrženy pro lidi, kteří milují přírodní oheň. Krbové vložky DEFRO představují divokost srdce i klid, vír vášně i vánek bezpečí. A to vše uzavřené v nadčasové, klasické podobě. Vložky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a jsou vybaveny inovativním systémem zavírání dvířek.

Provedení

Patentovaná konstrukce topeniště se dvěma deflektory prodlužuje cestu spalin, což napomáhá rovnoměrnému rozvodu tepla a vede ke snížení emisí, zatímco systém MultiFlow přesně dodává vzduch pro spalování. Zařízení jsou k dispozici v různých variantách prosklení a zavírání dvířek, včetně výsuvných, průhledových a s třístranným pohledem na oheň.

Obnovitelný zdroj tepla

Dřevo je čistým, obnovitelným palivem, které lze vyrábět bez závislosti na externích dodavatelích nebo obav z vyčerpání fosilních paliv, jako je uhlí nebo plyn. Navíc, stromy během svého životního cyklu, ale i při spalování, jsou environmentálně neutrální z hlediska emisí oxidu uhličitého.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis