Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Moderní krbová kamna DEFRO HOME se postarají o teplo vašeho domova

Dbáme nejen na hospodárnost vašeho vytápění, ale také na jeho ekologii. Naše krbová kamna jsou zdrojem tepla s originálním designem, který zapadne do jakéhokoli typu interiéru. Nabízíme různá barevná a designová provedení, na nožičkách, s integrovanou nikou na dřevo i v kompaktním provedení. Moderní volně stojící krbová kamna jsou stále oblíbenějším zdrojem tepla díky snadné instalaci, vysoké energetické účinnosti a relativně malým prostorovým nárokům, díky nimž je možné spotřebič zabudovat i do malých místností, a tím zvýšit i jejich topný potenciál.

Jsou pro mě volně stojící kamna vhodným řešením?

ANO! Pokud hledáte spotřebič, jehož výhodou je snadná instalace, pak jsou krbová kamna ideální odpovědí na vaše potřeby. Jejich snadná instalace se odvíjí nejen od technické stránky, ale také od požadavků na straně uživatele. Krbová kamna jsou konstruována tak, že nevyžadují žádné vestavěné díly, což výrazně snižuje náklady a zároveň dodává interiéru moderní vzhled. S tím se samozřejmě pojí i větší volnost při výběru místa instalace - volně stojící kamna lze instalovat kdekoli, pokud je zajištěno napojení na komín.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis