Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

DEFRO je spojení vysoké kvality, pokročilých technologií a tradice.

Přes 50 let zkušeností s výrobou topných zařízení, krbů, tepelných čerpadel a mnoha dalších moderních řešení pro každý domov!

DEFRO – historie značky v obraze

Defro - Informacje
Jubilejní oslava k příležitosti 50 let DEFRO

50 let DEFRO

Uplynulo 50 let, ale je čas si to připomenout – jubilejní akci si budeme dlouho pamatovat!

Podívejte se na videozáznam zde: https://youtu.be/b1m1Ff3tCpE

Jsme velmi rádi, že jsme mohli tento den strávit s vámi. Děkujeme!

Neustálý vývoj je základ

Nový rok je čas výzev, plánů a předsevzetí.

Pro nás je to zvláštní čas, protože v roce 2023 slavíme 50. výročí značky DEFRO. Rádi bychom vám srdečně poděkovali, že jste s námi byli po všechny ty roky. Vaše důvěra se stala naší největší motivací k rozvoji naší značky. Každý den usilujeme o to, abychom vám poskytovali produkty nejvyšší kvality a zajišťovali profesionální servisní podporu.

Oceňujeme také ekonomické aspekty a naše řešení je charakterizováno snadnou montáží a intuitivní obsluhou. Právě tyto prvky jsou naší silnou stránkou a umožňují nám být lídrem na trhu.

Defro - Informacje
Děkujeme všem zákazníkům a distributorům za dlouholetou důvěru.

Děkujeme za 50 let důvěry.

Ještě jednou chceme poděkovat za všechny roky, které jste s námi strávili a podporovali značku DEFRO. Srdečně vás zveme do našich prodejen, kde na vás čekají naše nejnovější produkty a speciální jubilejní nabídky. Děkujeme, že jste s námi!

Od samého začátku naší činnosti klademe důraz na široký sortiment produktů, které splňují nejvyšší požadavky na emise.

 

S přátelským pozdravem,

Vaše DEFRO

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis