Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

DEFROmat 55

Čerpadlo: Wilo Para Basic 25/6
Přípojka: 1 ’’, R25
Max. výkon kotle: 45 kW
Otevírací teplota termostatu: 55 °C
Více zde

DEFROmat 72

Čerpadlo: LM20 tříotačkové
Přípojka: 1 ’’, R25
Max. výkon kotle: 60 kW
Otevírací teplota termostatu: 72 °C
Volitelné vybavení za příplatek: termostatická patrona 63 °C nebo 66 °C
Více zde

DEFROmat 78

Čerpadlo: LM6A Erp 2015
Přípojka: 1¼ ”, R32
Max. výkon kotle: 60 kW
Otevírací teplota termostatu: 78 °C
Volitelné vybavení za příplatek: termostatická patrona 63 °C nebo 66 °C
Více zde

DEFROmat Junior 57/72

Čepradlo: Wita Delta Maxi 70
Přípojky: 1 ’’, R25
Max. výkon kotle: 60 kW
Otevírací teplota termostatu 57: 57 °C
Otevírací teplota termostatu 72: 72 °C
Více zde

Termoregulátory DEFRO – precizní regulace teploty a ochrana vratné vody topného zařízení

Termoregulátory DEFRO, také známé jako DEFROmaty, jsou nepostradatelnými zařízeními pro řízení teploty v různých systémech vytápění a chlazení. Jejich hlavním úkolem je přesné řízení a regulace teploty v topných zařízeních, což zajišťuje uživatelský komfort a efektivní využití energie.

Jak fungují termoregulátory DEFRO?

Použití akumulační nádrže v instalaci ÚT prodlužuje dobu mezi jednotlivými zapáleními, a také příznivě ovlivňuje životnost kotle. Kromě toho zařízení ochlazuje kotel vodou z vratného oběhu – teplá voda z horní části kotle se míchá s menším množstvím vody ze dna nádrže. Pro maximální využití potenciálu vyrovnávací nádrže v instalaci je nutno pamatovat na správné vrstvení vody v zařízení. Pro to, aby tento proces probíhal tak, jak má, teplá a studená voda musejí tvořit dvě oddělené vrstvy. Dokonalé rozvrstvení teplé a studené vody je možné díky vhodnému řízení jejich přítoku do akumulační nádrže. Správného průběh tohoto procesu je možné dosáhnout za použití termoregulátorů DEFRO. Při rozběhu kotle tlačí termoregulátor vodu do jeho vnitřku, aby rychle dosáhnul provozní teplotu a začal ohřívat nádrž. Pak termoregulátor pomalu čerpá horkou vodu do horní části vyrovnávací nádrže se zachováním optimálního vrstvení teplot vody.

Výhody a pokročilé funkce

Termoregulátory umožňují udržování konstantní teploty a minimalizace jejích výkyvů, což se projevuje snížením provozních nákladů a efektivnějším využíváním zdrojů energie. Tato zařízení disponují pokročilými funkcemi, jako je programovatelné nastavení času, dálkové ovládání a monitorování. Uživatelé tak mají plnou kontrolu nad svým topným systémem, i když jsou mimo domov. Díky tomu jsou termoregulační jednotky DEFRO nejen přesné, ale také pohodlné na používání. Umožňují užívat si optimální tepelný komfort a šetřit energii, což z nich činí ceněné řešení pro řízení teploty.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis