Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Elektrické kotle

V době dynamicky se měnící situace na energetickém trhu se elektrokotle náhle staly velmi výhodnou variantou pro domácnosti, které hledají spolehlivý, bezpečný a prakticky bezúdržbový zdroj vytápění.

DBE Optima

Výkon kotle: 12 kW (provozní rozsah 4/8/12 kW), 24 kW (provozní rozsah 8/16/24kW)
Napájení: 3 × 400 V (u modelu 12 kW možnost napájení 230 V)
Max. pracovní teplota: 80 °C
Záruka: 2 roky
Účinnost: 99,6 %
Elektrické krytí: IP20
Standardní vybavení: ovládání směšovacího ventilu a pomocného čerpadla ÚT, týdenní programátor provozu kotle, ovládání čerpadla ÚT/TUV, priorita TUV, ochrana čerpadla, ochrana systému proti zamrznutí, spolupráce s pokojovým termostatem, kabelové čidlo venkovní teploty
Volitelné vybavení za příplatek: přepínací ventil pro TUV, čidlo teploty TUV pro zásobník, modul Internet WiFi, modul i-2 Plus, modul i-3 Plus, pokojový termostat ST-292 v3, pokojový termostat ST-292 v2, pokojový termostat ST-294 v2
Více zde

Elektrokotel od DEFRO

Elektrické kotle DEFRO DBE Optima je pokročilým, velmi úsporným topným zařízením, které nabízí bezúdržbový a bezpečný provoz. Jedná se o moderní řešení, které získává stále větší popularitu v oblasti domácího vytápění. Díky nim můžeme dosáhnout efektivity a komfortu bez emisí škodlivých látek do atmosféry. Elektrické kotle jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí, protože nevytvářejí spaliny ani saze, což přispívá k zlepšení kvality vzduchu. Jsou také ekonomickým řešením, protože nevyžadují nákup paliva. Jsou snadno ovladatelné, bezpečné a umožňují naprosto přesnou kontrolu teploty, což vede k úspoře energie. Volbou těchto kotlů investujeme do ekologického a účinného zdroje tepla, přispíváme tak k ochraně životního prostředí a poskytujeme si uživatelský komfort.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis