Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Firewood Plus

Řídící jednotka: Unister Duo
Dostupné výkony: 12, 15, 19, 24 kW
5. emisní třída: Splňuje ve všech výkonech.
Ekodesign: Splňuje ve všech výkonech.
Třída energetické účinnosti: A+
Standardní vybavení: elektronický regulátor tahu, analogový teploměr, turbulátory, chladící smyčka, vyrovnávací patky, popelník, nářadí k čištění
Volitelné vybavení za příplatek: sada pro dodatečnou montáž odtahového ventilátoru
SVT kód: SVT34863 (12 kW), SVT34864 (15 kW), SVT34862 (19 kW), SVT34865 (24 kW)
Doplňující informace: Upozorňujeme, že dotačních programů na kotel Firewood Plus lze využít pouze za předpokladu, že je kotel provozován s odtahovým ventilátorem.
Více zde

Optima HG

Palivo: palivové dříví (max. 20% vlhkost)
Dostupné výkony: 19, 25, 32 kW
Řídící jednotka: Optima HG - v ceně kotle
5. emisní třída: Splňuje ve všech výkonech.
Ekodesign: Splňuje ve všech výkonech.
Třída energetické účinnosti: A+
Standardní vybavení: řídící jednotka, odtahový ventilátor, vyrovnávací patky, mechanický systém čištění výměníku, nářadí k obsluze a čištění kotle
SVT kód: SVT34599 (19 kW), SVT34586 (25 kW), SVT34600 (32 kW)
Více zde

Zplynovací kotle na dřevo - nejvyšší účinnost za nízkých provozních nákladů

Zplynovací kotle na dřevo využívají procesu zvaného pyrolýza přeměně dřeva na hořlavý plyn. Ten slouží jako palivo pro vytápění nebo výrobu energie. Proces začíná s nahříváním dřeva v prostředí s nedostatkem kyslíku, což způsobuje, že se dřevo nehořlavě rozkládá a produkuje různé plynné složky, jako je vodík, metan a oxid uhelnatý. Tyto plyny jsou následně odváděny do spalovací komory, kde jsou smíchány s přísunem vzduchu a spáleny, čímž se uvolňuje teplo. Toto teplo je pak přenášeno do vytápěného prostoru.

Maximalizujte využití paliva

Tyto kotle jsou ekologickou alternativou k tradičním kotlům na fosilní paliva, protože využívají obnovitelné zdroje energie a snižují emise skleníkových plynů a znečištění ovzduší. Mají také vysokou účinnost, protože využívají veškerou energii obsaženou v palivu.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis