Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle
D E F R O *

Nadzemní LPG nádrž

Dostupné kapacity: 2700, 3700, 4850, 6400, 9200 l
Směrnice 2014/68/EU (PED): Splňuje ve všech objemech.
Konstrukční předpisy a normy: PN-EN 13445 a PN-EN 12542 (kromě bodu 5.4)
Druh plynu: propan, propan-butan (max. 80 % butanu)
Max. pracovní teplota: 40 °C
Min. pracovní teplota: -20 °C
Max. přípustné plnění: 85 %

Nadzemní LPG nádrž DEFRO o objemech 2700-9200 l

Konstrukce nádrží pro skladování kapalného plynu je horizontální válcová, svařovaná z uhlíkové oceli, zahrnující konstrukční prvky, armaturu a měřicí vybavení:

  • plášť
  • konvexní dno
  • podpěry
  • uzemňovací připojení
  • nosné rukojeti, určené k přepravě prázdné nádrže
  • manžety svařované do pláště společně s nainstalovanou připojovací armaturou

Každá nádrž je vybavena dokumentací, která obsahuje seznam všech konstrukčních prvků a dalších materiálů spolu s jejich technickými charakteristikami. V dokumentaci výrobce podrobně uvádí všechny údaje jako jsou konstrukčními rozměry, výrobní čísla a výsledky testů potvrzujících splnění technických požadavků požadovaných příslušným orgánem technické kontroly.

V nabídce společnosti DEFRO jsou nádrže o objemech [l]: 2700, 3700, 4850, 6400 a 9200, které jsou pokryty antireflexní vrstvou laku, sloužící jako ochranná protikorozní bariéra a zabraňující zahřívání nádrže.

Podobné produkty

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis