Hledat Poptat produkt +420 702 086 058 Facebook Kalkulačka výkonu kotle

Ecoflow Energy

Modely: Ecoflow Energy 4, Ecoflow Energy 6
Přípustná dopravovaná média: topná voda dle VDI 2035, směs voda-glykol
Faktor energetické účinnosti EEI: <0,20
Regulace: 3 konstantní charakteristiky, 2 proporcionální charakteristiky, noční redukce, funkce antiblok
Jištění motoru: Není vyžadována vnější ochrana motoru.
Třída krytí: IP 42
Standardní rozměr přípojek: G 1½” - Rp 1”
Tepelná třída: F
Standardní vybavení: 2 plochá těsnění, zástrčka čerpadla, izolace
Více zde

Ecoflow Energy Plus

Přípustná dopravovaná média: topná voda dle VDI 2035, směs voda-glykol
Faktor energetické účinnosti EEI: <0,20
SMART ADAPT: 4, 5, 6 m
Regulace: 3 konstantní charakteristiky, 2 proporcionální charakteristiky, 2 konstantní tlakové charakteristiky, noční redukce, funkce proti zablokování, změna rozsahu zdvihu, funkce SMART ADAPT
Jištění motoru: Není vyžadována vnější ochrana motoru.
Třída krytí: IP 42
Standardní rozměr přípojek: G 1½” - Rp 1”
Tepelná třída: F
Standardní výbava: 2 plochá těsnění, zástrčka čerpadla, izolace
Více zde

Oběhová čerpadla DEFRO - Ecoflow Energy & Ecoflow Energy Plus

  • Kvalita zpracování - oběhová čerpadla Ecoflow Energy a Ecoflow Energy Plus jsou vyrobena z odlitku armatur, který je pokryt elektroforézou a chrom-niklovou ocelí. Použití těchto materiálů zaručuje vynikající odolnost. Čerpadlo Ecoflow Energy je dodáváno jako standard s izolací EPP, těsněními a zástrčkou.
  • Úspora energie - v průměrné domácnosti se od 10 do 20 % elektrické energie spotřebovává na běžné čerpadla. Díky použití účinných čerpadel Ecoflow Energy a Ecoflow Energy Plus může spotřeba energie ve srovnání s tradičními oběhovými čerpadly klesnout až o cca 80 %.
  • Mnoho možností nastavení - s funkcí OneTouch můžete vybrat sedm různých výkonových křivek: dvě křivky pracující na základě proporcionálního tlaku, dvě křivky s konstantním tlakem, tři křivky s konstantní charakteristikou rychlosti. Noční režim umožňuje další snížení spotřeby energie. Na LED displeji se zobrazuje aktuální spotřeba energie a vybraná charakteristická křivka. Čerpadlo Ecoflow Energy Plus navíc umožňuje změnu rozsahu zdvihu od 4 do 6 metrů.
  • Použití - energeticky úsporná oběhová čerpadla Ecoflow Energy a Ecoflow Energy Plus jsou navržena k podpoře toku teplé vody v systémech ústředního vytápění. Jsou také vhodná pro použití se solárními instalacemi.
Kde koupit zařízení DEFRO Zobrazit mapu prodejních míst

Potřebujete poradit s výběrem zařízení?

Máte zájem o realizaci?

Nějaké další otázky?

Při hledání nového zdroje tepla se rozhodně vyplatí věnovat pozornost zařízením DEFRO. Naši odborníci vám pomohou vybrat vhodné zařízení a jeho výkon. O montáž a spuštění se postarají proškolení profesionálové z naší sítě partnerů po celé České republice. Vám nezbude než se radovat z tepla domova a pohodlné obsluhy zařízení DEFRO.

Přejděte na ekologické a ekonomické řešení.

Nejlepší topidla na trhu

Objevte topná zařízení DEFRO. Důvěřujte značce, která dokonale porozuměla specifickým potřebám středoevropského klimatu. Výjimečná tepelná čerpadla, kotle na biomasu, plynové a elektrické kotle jsou výsledkem mnoha let zkušeností na trhu. Navíc nabízíme tradiční řešení, jako jsou kotle na uhlí nebo dřevozplyňující kotle, přizpůsobené místním očekáváním a požadavkům. Vyberte si řešení, které se nejlépe hodí k vám domů. A pak už si jen užívejte teplo a pohodlí.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Servis po celé České republice
Nejlepší topidla na trhu
Důvěřujte profesionálnímu poradenství a zařízením vysoké kvality.

Rekuperace s poradenstvím zdarma

Rekuperační jednotky DEFRO si perfektně poradí s udržováním vysoké kvality vzduchu ve vašem domě. Díky pokročilé technologii a energetické účinnosti jednotky poskytují pohodlnou obsluhu a vytváří příjemné prostředí pro vaši rodinu, ale také dlouhodobě šetří náklady.

Vysoká kvalita
Nejlepší komponenty
Záruka
Kvalifikovaný servis